To nie są ferie, to kwarantanna

data: 12/03/2020 || autor: DG

zamknij

Przypominamy i uprzytomniamy, że czas zawieszenia zajęć szkolnych służy odpowiedzialnej kwarantannie – w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, całego społeczeństwa. Kontakty z innymi ludźmi ograniczmy do absolutnie niezbędnego minimum. Pozostańmy w domach.

Zawiesiliśmy na czas określony przez Ministra Edukacji Narodowej wszelką szkolną aktywność; budynki szkoły nie są dostępne dla nikogo. Ewentualne sprawy pilne prosimy załatwiać drogą telefoniczną lub internetową. Zamknięte pozostaje również boisko przyszkolne i bieżnia. Prosimy o zrozumienie i powstrzymanie się od korzystania z obiektów sportowych.

Dorota Gumienny, dyrektor szkoły

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021