Wirtualny gabinet psychologiczno- pedagogiczny

data: 14/03/2020 || autor: K.Kaminska

zamknij

Drodzy uczniowi, szanowni Rodzice i Nauczyciele

Informujemy, że zarówno psycholog szkolny jak i pedagog dostępni są za pomocą dziennika elektronicznego. Nadto proponujemy śledzenie naszej zakładki na stronie szkoły ( w dole strony https://www.zsijp.pl/pedagog-szkolny/), na której będziemy publikowały różne ciekawe artykuły, audycje, książki. Zaproponujemy różne sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Mamy nadzieję, że nasze tymczasowe- wirtualne wsparcie pozwoli łagodnie i mimo wszystko z pozytywnym spojrzeniem w przyszłość przetrwać ten nietypowy i dość trudny dla nas wszystkich czas. 

Pamiętajcie! Zostając w domu chronicie siebie i swoich bliskich. 

Zostańcie w domu. 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021