100-lecie pierwszych drużyn harcerskich w Knurowie

data: 29/04/2020 || autor: DG

zamknij

Uroczystość upamiętniająca 100-lecie działalności Związku Harcerstwa Polskiego w Knurowie miała się odbyć 24 kwietnia 2020 w gościnnych progach naszej szkoły. Jeżeli stan epidemiczny na to pozwoli – zapraszamy jesienią, wszak Jubileusz obejmuje cały rok 2020!

Tymczasem Poczta Harcerska 149 Knurów ZHP terminowo dostarczyła ważną i symboliczną przesyłkę – Sztandar 1. Knurowskiej Drużyny harcerskiej im. Ks.Alojzego Koziełka , który znalazł godne tymczasowe miejsce w gabinecie Dyrektora Szkoły i tam będzie oczekiwał na uroczystość poświęcenia i przekazania harcerzom.

A w tym trudnym czasie zawieszenia harcerze-seniorzy nadal pozyskują i opracowują materiały związane z historią knurowskiego harcerstwa, a harcerze starsi i rodzice – pomagają w starciu z koronawirusem.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021