Odbiór świadectw ukończenia szkoły i inne formalności

data: 27/04/2020 || autor: DG

zamknij

Absolwenci obu szkół zostaną zaproszeni indywidualnie po odbiór świadectw ukończenia szkoły średniej począwszy od 04 maja 2020 wg ścisłego harmonogramu obejmującego dzień i godzinę. Harmonogram dla każdej klasy udostępni wychowawca. 

Należy przyjść PUNKTUALNIE w maseczce i rękawiczkach, z własnym długopisem. Należy OPRÓŻNIĆ SZAFKĘ i oddać KLUCZYK.  Jeżeli chcecie zwrócić książki do biblioteki, to należy przygotować pakiet związany sznurkiem i podpisać.

Jeżeli chcesz zmienić przydzielony termin – kontaktuj się z wychowawcą lub  z Paniami z Sekretariatów obu szkół za pomocą dziennika elektronicznego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021