Niefilmowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020

data: 26/06/2020 || autor: DG

zamknij

Małgorzata Wasilewska z klasy I S I Liceum Ogólnokształcącego oraz Patryk Orylski z klasy III Tet Technikum nr 1  – to reprezentanci całej społeczności uczniowskiej, którzy w imieniu Was wszystkich swoje świadectwa promocyjne z biało-czerwonym paskiem odebrali dziś w gabinetach dyrekcji szkoły.

Ambicja, systematyczna nauka, samodzielność przyniosły efekt w postaci bardzo wysokich średnich ocen klasyfikacyjnych i zostały uhonorowane Stypendiami Rady Rodziców.

Gratulujemy wszystkim uczniom osiągnięć edukacyjnych, świadectw z wyróżnieniem, ciężko wypracowanych dobrych ocen, promocji do następnej klasy i tego co najważniejsze: satysfakcji, że Wasze świadectwa odzwierciedlają Wasze zdolności, zaangażowanie i wysiłek.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021