Laureaci

data: 08/07/2020 || autor: DG

zamknij

Tegoroczne – uroczyste, chociaż z konieczności skromne – Urodziny Miasta przyniosły Zespołowi Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie dwa zaszczytne tytuły:

  • stypendium Prezydenta Miasta otrzymał uczeń klasy II Tlt Technikum nr 1 Paweł Grudziądz  za uzyskanie tytułu finalisty IV Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej i bardzo wysokie wyniki w nauce. Podczas uroczystej Gali Pawłowi towarzyszyli Rodzice oraz Joanna Rożek-Radek, nauczyciel logistycznych przedmiotów zawodowych;
  • Laur Knurowa zasłużenie trafił w ręce ks. dra Piotra Larysza, wieloletniego katechety i prefekta naszej szkoły, animatora ruchu harcerskiego w Knurowie, duszpasterza parafii Matki Bożej Częstochowskiej, człowieka niestrudzonego, niezwykle aktywnego i skutecznego w działaniu. To zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane środowisku Paderka już po raz piąty: Młodzieżowy Chór Mieszany Schola Cantorum został nim uhonorowany w 1995r., Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego w 2004r., prof. Jerzy Pogocki  (nauczyciel muzyki oraz założyciel i dyrygent Scholi Cantorum) w 2004r., prof. Maria Grzelewska – (nauczycielka historii, badaczka i popularyzatorka historii lokalnej) w 2014r.

Obu  Laureatom, którzy znacząco przyczyniają się do rozsławiania Szkoły i Miasta składamy wyrazy szacunku i  gratulacje!

więcej

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021