Wspólna sprawa: bezpieczeństwo!

data: 31/08/2020 || autor: DG

zamknij

Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego dołożył wszelkich starań, aby powrót do szkoły był bezpieczny, ale potrzebujemy Waszej dyscypliny, spokoju, stosowania się do procedur i poleceń pracowników szkoły! To proste: każdy z nas musi dbać o bezpieczeństwo własne i innych ludzi!

Na szkolne spotkania z okazji rozpoczęcia stacjonarnej nauki w roku szkolnym 2020/21 – zapraszamy naszych uczniów maseczkach! Apelujemy, aby każdy uczeń stale posiadał przy sobie 2 maseczki, rękawiczki jednorazowe, niewielki pojemnik z płynem lub chusteczki do dezynfekcji do użytku prywatnego. 

Uczniów Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie będzie stale obowiązywała zasłona nosa i ust (maseczka), noszona w przestrzeniach wspólnych, zwłaszcza na korytarzach szkolnych. Udział w lekcji będzie się odbywał bez maseczki, chyba że nauczyciel postanowi inaczej. 

Obowiązuje też powszechna dezynfekcja rąk: przy wejściu do szkoły, ale także w salach lekcyjnych.

Wchodzenie do budynków szkoły będzie się odbywać wszystkimi możliwymi wejściami, zwłaszcza zapraszamy do korzystania z wejścia od strony hali sportowej. 

Naszych uczniów prosimy o odpowiedzialne zachowanie i zachowywanie maksymalnego możliwego dystansu społecznego, tak aby chronić siebie wzajemnie, nauczycieli i pracowników szkoły.

Prosimy o zaznajomienie się z procedurami dotyczącymi w/w TUTAJ

Wszystkie potwierdzone zakażenia COVID-19 muszą być niezwłocznie zgłaszane dyrektorowi szkoły na adres: dyrektor.zsijp@powiatgliwicki.pl

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021