Nauczanie hybrydowe

data: 16/09/2020 || autor: DG

zamknij

W ślad za pozytywną decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gliwicach wprowadzam w Technikum nr 1 nauczanie zdalne dla klasy III Ti, a co za tym idzie nauczanie hybrydowe w Zespole Szkół im.I.J.Paderewskiego w Knurowie  do poniedziałku 21.09.2020r. włącznie.

Wszyscy uczniowie Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego będą mieli realizowane wszystkie lekcje w sposób stacjonarny lub zdalny, zatem prosimy o uważne i codzienne śledzenie instrukcji przekazywanych za pomocą dziennika elektronicznego lub strony internetowej, logowanie się na platformę edukacyjną Classroom, posiadanie telefonu i słuchawek do indywidualnego odbioru lekcji online. Uczestnictwo w zdalnych lekcjach jest obowiązkowe. 

Bardzo proszę wszystkich uczniów i rodziców o ostrożność, rygorystyczne przestrzeganie zasad i procedur sanitarnych, obserwowanie swojego stanu zdrowia i informowanie szkoły o ewentualnych niepokojących symptomach za pośrednictwem wychowawców. 

Dorota Gumienny

dyrektor szkoły

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021