Ważna informacja dot. nauczania hybrydowego

data: 15/10/2020 || autor: DG

zamknij

Zgodnie z informacjami podanymi przez Premiera za pośrednictwem mediów – od poniedziałku 19.10.2020r. Zespół Szkół im. I.J.Paderewskiego przejdzie do nauczania w systemie mieszanym (hybrydowym). Wstępne informacje organizacyjne zostaną ogłoszone w piątek 16.10.2020r.

Podczas uczestnictwa w zajęciach realizowanych zdalnie każdy uczeń jest zobowiązany posiadać sprawne urządzenia audio-video (mikrofon i kamerę) współpracujące z urządzeniem z dostępem do internetu (komputer, laptop, tablet, smartfon). Prosimy również o zapewnienie w domu stanowiska do spokojnej, samodzielnej nauki na odległość.

Nauczanie na odległość realizowane będzie z wykorzystaniem narzędzi G – Suite (Classroom, Meet). 

Uczniów i rodziców prosimy o bieżące zapoznawanie się z informacjami zamieszczanymi na stronie internetowej szkoły oraz przesyłanymi przez dziennik elektroniczny Uonet+.

 Dorota Gumienny, dyrektor szkoły

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021