Zdalna pomoc psychologiczno- pedagogiczna

data: 29/10/2020 || autor: K.Kaminska

zamknij

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, 

Podczas nauczania zdalnego, zarówno psycholog jak i pedagog pełnią dyżur zgodnie z planem zamieszczonym na stronie internetowej. Kontakt przez dziennik elektroniczny, google meet. lub przez sekretariat szkoły. 

W sytuacjach koniecznych możliwe jest spotkanie na terenie szkoły oczywiście po wcześniejszym umówieniu i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, do których jesteśmy zobowiązani reżimem sanitarnym. 

Życzymy wszystkim zdrowia wytrwałości i nadziei, że jak najszybciej spotkamy się w bezpiecznych okolicznościach szkolnych.

Ps. Zapraszamy także do śledzenia padletu, na którym znajdziecie wiele ciekawych wpisów, wiadomości, ćwiczeń itp.

https://padlet.com/katarzynanieedu/zdalnygabinet

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021