Życzenia świąteczne

data: 22/12/2020 || autor: DG

zamknij

W tym dziwnym czasie utrudnionych relacji, niemożliwych spotkań, niepokoju o przyszłość – uczyńmy wszystko, aby dni świąteczne przyniosły nam wytchnienie, nadzieję, poczucie przynależności i odrobinę betlejemskiego światła.

Wszystkim Wam – szkolnej społeczności – dziękuję za mobilizację i uczyniony wysiłek, aby pandemia odebrała nam jak najmniej szans edukacyjnych, relacji społecznych, empatii i  zwykłej radości życia.

Życzę  zdrowia, dobrego długiego  wypoczynku, wartościowego czasu mądrze wykorzystanego dla rozwoju osobistego, pielęgnowania relacji rodzinnych i przyjacielskich – ale wszystko to z zachowaniem reżimu sanitarnego, obostrzeń, wprowadzanych nowych regulacji prawnych. Noc Sylwestrowa nie może być szalona! Przywitajmy Nowy Rok 2021 refleksyjnie i odpowiedzialnie!

dziękując i odwzajemniając wszystkie złożone nam życzenia

Dorota Gumienny, dyrektor szkoły

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021