Szkoła srebrno-brązowa

data: 02/02/2021 || autor: DG

zamknij

Z dumą i radością informujemy, że ubiegłoroczne egzaminy maturalne i zawodowe, odbywane w czasie ogromnej niepewności, długiego oczekiwania na harmonogram, ostrego reżimu sanitarnego, zdalnych powtórek wiedzy maturalnej, próbnych egzaminów online, braku uroczystych pożegnań, podziękowań i nagród kierowanych dla naszych wspaniałych Absolwentów – to wszystko nie zachwiało pozycją szkoły wśród najlepszych polskich liceów i techników: Srebrna Tarcza 2021 dla Technikum nr 1 w Knurowie oraz Brązowa Tarcza 2021 dla I Liceum Ogólnokształcącego w Knurowie w rankingu Perspektyw nadal w naszych rękach!

Pozdrawiamy wszystkich Absolwentów szalonego roku 2020, dziękujemy za wysiłek  włożony w naukę i przygotowania egzaminacyjne oraz dyscyplinę (również sanitarną) podczas sesji egzaminacyjnej! Wszystko potoczyło się dobrze, zarówno dla Was, jak i Waszej Szkoły! Pamiętajcie o Paderku i jego niezawodnych nauczycielach!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021