VIII Olimpiada Wiedzy o Turystyce

data: 16/03/2021 || autor: Marian Karlinski

zamknij

 Mamy  Finalistkę!!!

Ze szczególną satysfakcją chcieliśmy poinformować, że uczennica           klasy IV tet –Zuzanna Bednarczyk (to już po raz drugi!) zakwalifikowała się do etapu centralnego VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

Na 30 najlepszych uczestników ze wszystkich szkół w Polsce Zuzanna Bednarczyk uplasowała się  na 11 miejscu, zdobywając  69 punktów: w części teoretycznej – 31  punktów (4. miejsce w Polsce!), w części praktycznej – 38 punktów

Okazała się także  najlepszą uczestniczką  ze wszystkich szkół z terenu Śląska.

Serdeczne gratulacje dla Finalistki.

Opiekunem uczennicy i osobą, która przygotowała i przeprowadziła etap okręgowy (w formie zdalnej) był p. Adam Ziaja. Dlatego szczególne podziękowania należą się  panu Adamowi, a także pozostałym nauczycielom uczącym turystycznych przedmiotów zawodowych.

Zgodnie z Regulaminem VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce, etap centralny składa się z dwóch części: eliminacji i finału. W bieżącej edycji Olimpiady, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce, eliminacje w etapie centralnym odbędą się w formie zdalnej w dn. 14–16 kwietnia 2021 r. Druga część etapu centralnego Olimpiady to finał w  dn. 21 kwietnia 2021 r. i zostanie zorganizowany w formie tradycyjnej (w Łodzi) lub zdalnej – ostateczna decyzja zostanie podana do wiadomości uczestników wraz z wynikami eliminacji i będzie uzależniona od wprowadzonych do tej pory przez Rząd RP zaleceń i ograniczeń.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje oraz powodzenia na Etapie Centralnym! Trzymamy kciuki!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021