Zdalnym, ale bliskim Maturzystom

data: 29/04/2021 || autor: DG

zamknij

Rozpoczyna się szczególny czas w edukacyjnym kalendarzu najbardziej szczególnego rocznika Maturzystów spośród wszystkich, które kształciły się w naszej szkole w ciągu 67 lat jej historii. Po wielu miesiącach nauki zdalnej Abiturienci przystąpią do egzaminów maturalnych, otwierających drogę do dalszej edukacji i stanowiących symboliczny próg dorosłości. Apelujemy o dyscyplinę i przestrzeganie wszelkich procedur (w tym sanitarnych), efektywnych ostatnich powtórek i niech arkusze okażą się łatwe! Życzymy powodzenia! 

Świadectwa ukończenia szkoły średniej 147 tegorocznych Absolwentów Paderka będą do odbioru od 30 kwietnia 2021r. w sekretariatach szkół, ale tylko w sytuacjach wyższej konieczności. Uroczyste pożegnanie Maturzystów zaplanowaliśmy na wtorek 18 maja 2021r. i wierzymy, że tych planów nic już nie zmieni.

W piątek 30 kwietnia 2021r. zapraszamy Maturzystów zapraszamy na spotkanie online z Dyrekcją Szkoły i Wychowawcami (9.00 – Absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego, 10.00 – Absolwenci Technikum nr 1; linki do spotkania udostępniono przez dziennik elektroniczny lub Classroom).

Klasom niematuralnym przypominamy, że dni 4,5,6,7 maja 2021r. są wolne od zajęć dydaktycznych!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021