Szczepienia przeciw COVID-19 dla młodzieży 16-18 lat

data: 17/05/2021 || autor: DG

zamknij

W związku z możliwością rejestracji na szczepienia młodzieży w wieku 16-18 lat preparatem firmy Pfizer na prośbę Szpitala w Knurowie jako podmiotu prowadzącego Powszechny Punkt Szczepień w hali MOSiR przy Al. Lipowej 12A serdecznie zachęcamy naszych uczniów do przyjmowania szczepionki przeciw COVID-19, bo to jedyna dostępna, prosta droga do zakończenia pandemii.
Jeżeli napotkalibyście trudności w rejestracji i otrzymaniu terminu szczepienia w systemie powszechnym, prosimy o kontakt z wychowawcą lub sekretariatem szkoły.
W załączeniu formularz zgody dla osoby niepełnoletniej oraz opiekuna prawnego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021