Wracamy na zajęcia stacjonarne

data: 13/05/2021 || autor: DG

zamknij

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki od 17 maja wracamy do szkoły w trybie hybrydowym, a od 31 maja 2021r. wszystkie zajęcia edukacyjne prowadzimy w sposób tradycyjny czyli stacjonarny. W budynkach szkoły obowiązuje reżim sanitarny opisany w Procedurach bezpiecznego przebywania na terenie Zespołu Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie w sytuacji epidemicznej – COVID 19.

W tygodniu 17 – 21 maja zapraszamy do budynków szkoły wszystkie klasy drugie LO  oraz klasy pierwsze i III Tlt Technikum.

W tygodniu 24 – 28 maja zapraszamy do budynków szkoły klasy pierwsze i klasy drugie po gimnazjum LO oraz klasy drugie i trzecie Technikum.

Plan lekcji uległ niewielkim zmianom, które polecamy Waszej uwadze (post poniżej)!

W związku z zakończeniem nauki zdalnej oraz zgodnie z zawartymi umowami prosimy o zwrot wypożyczonych laptopów szkolnych w dniach 31 maja, 1,2 czerwca 2021r. w sekretariacie Technikum do godziny 15:00. Sprzęt komputerowy powinien być wyczyszczony ze śladów pracy i materiałów zapisanych przez uczniów w trakcie korzystania.

Ufamy, że naszym wspólnym staraniem będące jeszcze przed nami ostatnie tygodnie roku szkolnego 2020/21 okażą dobrym doświadczeniem, wypełnionym nauką, ale pełnym optymizmu, że nauka zdalna nie będzie już konieczna. 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021