Paderek w Hiszpanii czyli Erasmus +

data: 16/06/2021 || autor: DG

zamknij

W weekend rozpoczęła swój trzytygodniowy pobyt w dalekiej Hiszpanii grupa 32 uczniów Technikum nr 1, realizując zagraniczne praktyki zawodowe w zawodach: technik logistyk, technik ekonomista i rachunkowości, technik organizacji turystyki i technik informatyk. Po podróży lotniczej w reżimie sanitarnym naszą ekipę powitała wspaniała nadmorska Malaga. Uczniowie przystąpili już do realizacji programu praktyk i przesyłają wszystkim iberyjskie pozdrowienia.

Opiekunami grupy są: Joanna Rożek-Radek (koordynator projektu) , Adrianna Wilk (nauczyciel języka angielskiego) oraz Magdalena Hadryś (psycholog szkolna). Wyjazd finansowany jest w całości z programu Erasmus Plus.

Do wyjazdu do Hiszpanii na przełomie lipca i sierpnia przygotowuje się również druga grupa uczniów i absolwentów, którzy nie odbyli praktyk zawodowych Erasmus Plus w ubiegłym roku z powodu pandemii koronawirusa. 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021