To tylko ćwiczenia … czyli próbny alarm ewakuacyjny

data: 05/10/2021 || autor: DG

zamknij

Dwa różne alarmy próbne, które powinny uruchamiać naszą wyobraźnię i przygotowywać nas wszystkich do właściwego zachowania w sytuacji zagrożenia:

  • przerywany dzwonek (sygnalizuje wtargnięcie napastnika) – abyś się ukrył, zabarykadował, zachował ciszę, wyłączył dźwięki telefonu, nie podchodził do okien
  • ciągły dzwonek (sygnalizuje konieczność opuszczenia budynku) – abyś sprawnie i spokojnie opuścił budynek drogą ewakuacyjną (oznaczoną zielonymi znakami), zabierając ze sobą tylko telefon, aby utrzymać kontakt z Rodzicami, zostawiając otwarte drzwi sali lekcyjnej, stosując  się do poleceń kierującego ewakuacją i służb mundurowych.

Towarzyszący nam w dniu dzisiejszym podczas próbnego alarmu ewakuacyjnego pożarowego (opuść budynek) w obu budynkach szkoły funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej pochwalili Waszą sprawność i dyscyplinę.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021