Narodowe Święto Niepodległości

data: 10/11/2021 || autor: DG

zamknij

11 listopada to święto naszej narodowej niepodległości, ważne w globalnym świecie – kiedy myślimy o polskiej trudnej historii, polskiej odrębności, tożsamości. Aktualna sytuacja pokazuje, że funkcjonujemy jako społeczeństwo i kraj w silnych powiązaniach światowych i dotyczą nas zagrożenia globalne. Teraz kryzys na granicy wschodniej, pandemia, za chwilę ekologia…

Tym bardziej 103. rocznicę odzyskania niepodległości – z historyczną rolą odegraną przez patrona naszej Szkoły Ignacego Jana Paderewskiego – spędźmy w zaciszu domowym, refleksyjnie, w zadumie. Delegacja Szkoły wraz z Pocztem Sztandarowym weźmie udział w miejskich uroczystościach i złoży kwiaty pod Pomnikiem Powstańców Śląskich przy ul. Dworcowej.

Piątek 12 listopada 2021r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021