OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY CHEMICZNEJ dla Szkół Ponadpodstawowych

data: 16/11/2021 || autor: B.Lezuch

zamknij

   Uczeń klasy trzeciej o profilu medycznym, Przemysław Widzisz pomyślnie zakończył zmagania w I etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej dla Szkół Ponadpodstawowych, której organizatorem jest Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Olimpiada objęta jest  honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego i jest skierowana dla wszystkich, dla których chemia jest pasją, a może nawet częścią planu na przyszłość. Konkurs jest trzyetapowy.

Przymysławowi  gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

nauczyciel chemii: Bożena Marcol

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021