Ważne dla uczniów dojeżdżających z Czerwionki-Leszczyn i okolic linią autobusową 194!

data: 16/11/2021 || autor: DG

zamknij

Linia autobusowa 300 zastąpi linię 194 na odcinku od Czerwionki-Leszczyn do centrum przesiadkowego w Szczygłowicach. Wiązać się to będzie z koniecznością przesiadki podczas przejazdu do i ze szkoły. Ważne dla nas wszystkich jest, aby uczniowie mogli punktualnie dotrzeć na lekcje, a czas przejazdu nie wydłużył się nadmiernie.  Konsultacje nowego rozkładu jazdy autobusów w Czerwionce-Leszczynach i okolicy trwają do niedzieli 21.11.2021r. Swoją opinię można wysyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie MZK, mailowo na adres: mzk.pok@mzkjastrzebie.com, pocztą tradycyjną lub osobiście.

info tutaj  i tutaj 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021