Czas matur i maturzystów

data: 28/04/2022 || autor: DG

zamknij

Uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły średniej uczniom I Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. Ignacego Jana Paderewskiego w Knurowie odbędzie się w piątek 29 kwietnia 2022r. o godz. 11.00 w KinoScenaKultura w Knurowie przy ul. Niepodległości. 

Najlepszym, wyróżnionym absolwentom będą towarzyszyć – oprócz nauczycieli i wychowawców – Rodzice odbierający listy pochwalne wystosowane przez Radę Pedagogiczną. Wręczymy podziękowania, nagrody książkowe, pamiątkowe statuetki dla najlepszych sportowców. Schola Cantorum wykona Gaude Mater Polonia oraz Gaude Amus. Gratulacje i życzenia złożą również Starosta Gliwicki oraz Prezydent Miasta Knurów. Będziemy sobie wzajemnie  dziękować za wspólny trud przejścia przez  lata nauki ogromnie naznaczone zdalną edukacją, wysiłek włożony w staranne przygotowania do egzaminu maturalnego, szkolne życie, dla którego trzeba było wielkiej kreatywności i zasobów dobrej woli. Tegoroczni abiturienci LO to ostatni rocznik uczniów gimnazjum, w technikum zatrzymujemy ich jeszcze na rok. Kolejna edukacyjna epoka odchodzi do historii.

Egzaminy maturalne rozpoczynamy w środę 4 maja 2022r egzaminem z języka polskiego na poziomie podstawowym, a potem realizujemy harmonogram rozpisany aż do 20 maja. Pamiętamy o punktualności, stosownym galowym stroju, czarnym długopisie, dokumencie potwierdzającym tożsamość, kalkulatorze prostym, butelce wody, braku urządzeń telekomunikacyjnych…

Dni 4,5,6 i 9 maja 2022r. są wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas niematuralnych. Dzień 2 maja jest wolny dla wszystkich! Udanej, słonecznej Majówki!

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021