Młodzież o przyszłości Europy

data: 13/05/2022 || autor: DG

zamknij

Patrycja Kupis 2H, Milan Witulski 2H, Igor Radzik 2H, Tymon Czesniak 2S oraz Marcin Kulas 2Ti wraz z prof. Agnieszką Niebudek-Zmudą uczestniczyli w czwartek 12 maja 2022r. w gościnnym Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Pyskowicach w międzynarodowej konferencji “Przeszłość i przyszłość naszego kontynentu”, zorganizowanej przez Powiat Gliwicki wraz zaprzyjaźnionymi powiatami Calw (Niemcy) i Mittelsachsen (Niemcy) oraz Powiatem Puckim. W ramach debaty o przyszłości Europy oraz zwalczaniu eurosceptycyzmu młodzież przedstawiała swoje wypracowane stanowisko w formie prezentacji na najbardziej doniosłe tematy dotyczące niespokojnej wspólnej Europy.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021