Wolontariat

data: 20/01/2010 || autor: B.Kaczmarczyk

zamknij

Witamy serdecznie:)

Chcielibyśmy się podzielić informacjami na temat naszej działalności w I semestrze 2009/2010. Myślę, że mało się reklamujemy ale wiele działamy- a to jest tutaj najważniejsze:)

1) W pierwszej połowie pażdziernika zorganizowaliśmy przy współpracy z Parafią św Cyryla i Metodego sprzedaż dewocjonaliów. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup paczek dla dzieci z ubogich rodzin.

2) Od połowy września nasze wolontariuszki pomagają dzieciom odrabiać zadania domowe i uczestniczą w zajęciach świetlicowych. Akcja prowadzona jest w świetlicy Sióstr Służebniczek Nmp.

3) Głównym naszym zadaniem był udział w ogólnopolskiej akcji “Szlachetna Paczka”. W akcji brało udział 20 wolontariuszek ( które zostały odpowiednio przeszkolone). Nasza młodzież przeprowadziła ankiety w ponad 50 rodzinach i pomogła wszystkim rodzinom znaleźć darczyńców. Jeden z magazynów szlachetnej paczki miał miejsce w naszej szkole.

4) W ramach naszej działalności pomogliśmy wielu innym instytucjom  przy spredaży np. kalendarzy, kartek świątecznych, z których dochody przeznaczone były na szlachetne cele.

Pamiętajcie, że jeżeli czujecie chęć noszenia pomocy to czeka na Was miejsce w naszej grupie:)

Pozdrawiamy WOLONTARIAT

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021