I Turniej Ekonomiczno-Informatyczny!

data: 01/06/2010 || autor: I.Szczygiel

zamknij

W I Turnieju Ekonomiczno-Informatycznym zwyciężyli: Martyna Szyp III Te, Katarzyna Wiercińska I Te oraz Mateusz Woliński III Ti. Drugie miejsce zajęła drużyna w składzie: Piotr Bismor II Ti, Magdalena Kozdroń I Te oraz Kamil Mossakowski II Ti natomiast miejsce trzecie przypadło Patrykowi Grondalskiemu III Th, Dariuszowi Kruk II Ti oraz Łukaszowi Wyrzychowskiemu II Ti.
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ELIMINACJI I FINAŁU GORĄCO GRATULUJEMY!!!
JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU II TURNIEJU W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM!!!
Organizatorzy Turnieju: mgr Alina Motyka, mgr Joanna Rożek-Radek oraz mgr Iwona Szczygieł

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021