Dni Otwarte dla kandydatów do klas pierwszych – ONLINE

data: 26/02/2021 || autor: TD

rekrutacja zamknij

Ósmoklasistów oraz Rodziców Ósmoklasistów serdecznie zapraszamy na do zapoznania się z ofertą Paderkowych szkół: I Liceum Ogólnokształcącego (klasa humanistyczna, ścisła oraz medyczno-przyrodnicza) oraz Technikum nr 1 (technik ekonomista, rachunkowości, organizacji turystyki, informatyk oraz logistyk). Ze względu na niemożność tradycyjnego spotkania w budynku szkoły proponujemy Wam formę online dla całych klas. Dostosujemy się terminowo i technologicznie. Rozmowa na łączach to zawsze więcej niż czytanie ulotki, chociaż tęsknimy do prawdziwego kontaktu z naszymi uczniami i kandydatami na naszych uczniów.

Zapraszamy wychowawców klas VIII, pedagogów, doradców zawodowych do kontaktu sprawie klasowego spotkania online z naszą szkołą (32 235 19 61 lub 32 235 10 82). Nasze zaproszenie będzie aktualne aż do końca zajęć dydaktycznych w bieżącym roku szkolnym.

Prosimy również kontaktować się bezpośrednio z nauczycielami prowadzącymi:

spotkania dla Uczniów:  kaczmarczyk.bartosz@zsijp.pl

spotkania dla Rodziców: piotrowska.malgorzata@zsijp.pl

Rekrutacja plik PDF (pdf, 103Kb)

zapraszamy na nasz profil FB: https://www.facebook.com/liceum.knurow/

zapraszamy na nasz rekrutacyjny padlet: https://padlet.com/paderek/paderkowypadlet

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dni Otwarte dla kandydatów do klas pierwszych – ONLINE

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021