Klasa ŚCISŁA

data: 25/02/2019 || autor: TD

zamknij

Przedmioty rozszerzone: matematyka, język angielski (nauczany w grupach międzyoddziałowych wg poziomu zaawansowania) oraz przedmiot wybrany (biologia lub fizyka); zajęcia dodatkowe: algorytmika i programowanie.

Klasa dla ceniących logikę, precyzję myślenia i lubiących matematyczne wyzwania. Dla ciebie wyposażamy pracownie komputerowe, uczestniczymy w konkursach wiedzy, współpracujemy z placówkami akademickimi.

Wybierasz się na politechnikę, bo wiesz że inżynierowie są najbardziej poszukiwanymi specjalistami na rynku pracy zarówno w kraju, jak i za granicą? A może planujesz karierę ekonomiczną? Przed Tobą matura z przedmiotów ścisłych..

Zajęcia edukacyjne punktowane

  • j. polski
  • matematyka
  • j. angielski
  • informatyka

Obowiązkowe przedmioty rozszerzone

  • matematyka
  • język angielski

Przedmiot rozszerzony do wyboru

  • biologia
  • fizyka

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021