Klasa MEDYCZNO – PRZYRODNICZA

data: 25/02/2019 || autor: TD

zamknij

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski (nauczany w grupach międzyoddziałowych wg poziomu zaawansowania); zajęcia dodatkowe: ćwiczenia laboratoryjne

Klasa dla zainteresowanych zdobyciem solidnej wiedzy o organizmach żywych i prawach przyrody. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwe doświadczenia w szkolnym laboratorium chemicznym, wycieczki terenowe, edukacyjne programy prozdrowotne, współpracę z placówkami naukowymi.
Chciałbyś zdobyć zawód, który niesie pomoc ludziom? Medycyna, stomatologia, analityka medyczna, farmacja, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, biotechnologia, biochemia, kryminalistyka, ochrona środowiska, weterynaria? Drogę otworzy Ci egzamin maturalny z biologii i przedmiotów przyrodniczych…


Zajęcia edukacyjne punktowane

  • j. polski
  • matematyka
  • j.angielski
  • biologia

Obowiązkowe przedmioty rozszerzone

  • biologia
  • chemia
  • język angielski

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021