Zaduszki Rockowe 2010 już we wtorek w Sztukaterii

data: 28/10/2010 || autor: I.Szczygiel

zamknij

Od celtyckiego folku, przez blues, aż po nu-metal. Tak zapowiada się piąta już edycja Zaduszek Rockowych w knurowskim klubie Sztukateria. Poprzez tę wyjątkową imprezę miejscowi muzycy chcą uczcić pamięć artystów, którzy odeszli.

Zaduszki Rockowe w Sztukaterii to już tradycja. Jak co roku, wielbiciele muzyki będą mieli okazję usłyszeć utwory zmarłych twórców w interpretacjach grup działających w miejskim Hard Rock, czyli muzycznej jednostce Centrum Kultury w Knurowie. Jak twierdzą wykonawcy, podczas koncertu nie zabraknie również autorskich kompozycji.

W ten bardzo szczególny dzień chcemy wraz z publicznością uczcić pamięć muzyków, których niestety już nigdy nie usłyszymy na żywo. Z pewnością pojawi się kilka zaskakujących aranżacji. Uzupełnieniem koncertu będą także nasze własne utwory – mówi Jacek Wojdalski z zespołu Starvin’ Marvin.

Zaduszki Rockowe 2010 odbędą się 2 listopada w klubie Sztukateria w Knurowie, przy ul. Kosmonautów 7a. Podczas koncertu wystąpią: POZYTYW N, FORWARD, FIRTH OF FORTH, CROPLA, STARVIN’ MARVIN, LE FLEUR oraz THE CUMPELS. Początek imprezy o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

Organizatorem koncertu jest Centrum Kultury w Knurowie.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021