Wygrywa poezja. Zawsze.

data: 07/01/2011 || autor: DG

zamknij

Po niezwykle zaciętym i wyrównanym półfinale tegorocznego Pojedynku na Słowa rozegranym 05.01.2011 w Rybniku, w którym licealiści Paderewskiego zostali zmuszeni uznać wygraną licealistów Frycza-Modrzewskiego (Rybnik) składamy gratulacje i podziękowania za wrażenia artystyczne naszej reprezentacji w składzie: Martyna Pietrzak (IIIa, Schola Cantorum) , Maja Mroczkowska IIb, Maciej Dudek IIb – wszyscy poezja śpiewana oraz Aneta Włodarz IIb, Marta Spodymek IIId Ola Trzeciak (IIIc, Paranoja), Małgorzata Wronkowska (IIIc, Paranoja) – recytacje, etiudy aktorskie a także gościnnie Michał Paduch (absolwent) – akompaniament.

Opieka artystyczno-pedagogiczna: prof Lilianna Reginek, prof. Dawid Szymała.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021