“Moja firma w mojej gminie”

data: 04/02/2011 || autor: I.Szczygiel

zamknij

Nasze Technikum zakwalifikowało się do V edycji projektu “Moja firma w mojej gminie“.  Projekt ma na celu rozwijanie kompetencji w zakresie przedsiębiorczości oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych. Udział w projekcie znacznie uatrakcyjni i poszerzy umiejętności młodzieży z zakresu przedmiotów zawodowych.  Pozwoli  młodzieży na  rozpoznanie lokalnego rynku pracy i firm działających na terenie Knurowa, co powinno pobudzić uczniów do aktywności gospodarczej oraz do kształtowania postawy przedsiębiorczości.

Projekt realizowany jest we współpracy z wykładowcami Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Udział w projekcie bierze 25 uczniów klasy II te1. Liderami zostały uczennice Karolina Domańska oraz  Malwina Bobik, które wraz z szkolnym koordynatorem panią Iwoną Szczygieł wezmą udział w 2 szkoleniach dotyczących zasad realizacji projektu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021