wygrywa poezja

data: 16/01/2012 || autor: DG

zamknij

Artystyczny pojedynek na słowa to międzyszkolne zmagania interpretatorów poezji mówionej i śpiewanej.

Jak co roku stanęliśmy do rywalizacji ze szkołami rybnickimi i w czwartek walczymy już w półfinale. Podziwiamy doświadczonych pojedynkowiczów: Maję Mroczkowską IIIb, Anetę Włodarz IIIb, Magdalenę Śliwę IIId i debiutantów: Dominikę Skoczylas If, Karolinę Boroń If, Agatę Żyłę Ia i Kamila Barskiego Ib. Akompaniament: Daniel Grychtoł If i Sabina Ruszkowska Id. Opieka artystyczna: prof. Lilianna Reginek i prof. Dawid Szymała.

Szczególne podziękowania dla absolutnie profesjonalnej widowni!

Tutaj – relacja telewizyjna z wydarzeń.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021