KASKOMANIA czyli narciarski Puchar Wojewody Śląskiego i Kuratora Oświaty

data: 07/02/2013 || autor: DG

zamknij

Pięcioosobowa reprezentacja uczniów  (Justyna Reginek, Kinga Haponik, Paweł Kieś, Łukasz Spyra, Patryk Kapica) oraz czterech nauczycieli (Agata Włodyka, Janusz Hajduk, Jacek Czech, Tomasz Pyka) reprezentowało szkołę podczas mistrzostw uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego, rozegranych 6 II 2013 w Wiśle na stacji narciarskiej Soszów. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wysokich i bardzo wysokich lokat!  Więcej informacji w zakładce Paderek na sportowo.

Jednocześnie na czas nadchodzących ferii przypominamy o zachowaniu bezpieczeństwa i rozwagi podczas uprawiania sportów zimowych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021