NowWeMove czyli Tydzień Ruchu czyli przeciw zwolnieniom z wf

data: 09/10/2013 || autor: DG

zamknij

W piątek 12.10.2013 na obu salach gimnastycznych budynku LO (1 Maja 21) odbędzie się cykl imprez poświęconych aktywności fizycznej, integracji, wyrównywaniu szans i popularyzacji zdrowego stylu życia. Inicjatorem i organizatorem imprezy jest uczennica Technikum Emilia Kruszkiewicz, która pozyskała do współpracy wielu entuzjastów, współpracowników, pomocników i ludzi specjalnego znaczenia. Rozegramy mecze towarzyskie w siatkówkę, pogramy w gry podwórkowe, obejrzymy pokazy sztuk walki, wysłuchamy prelekcji o sportowych pasjach życia, podyskutujemy z psychologiem sportu. Całość zakończy zumba gremialna.

Początek o 11, finał o 17. Zapraszamy.

więcej informacji w zakładce Technikum

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021