Paderek na Biegu Kukuczki

data: 17/10/2013 || autor: DG

zamknij

W niedzielę 20 pażdziernika 2013 o godz. 11 w katowickiej Dolinie Trzech Stawów 10-osobowa, nauczycielsko-uczniowska reprezentacja naszej szkoły pobiegnie w prestiżowym Katowickim Festiwalu Biegowym im. Jerzego Kukuczki. W zależności od kondycji i motywacji każdy uczestnik przebiegnie wybrany przez siebie dystans (5, 10, 15 km lub nawet cały maraton), zdobywając punkty nie dla siebie, a dla drużyny w następujacym składzie:
nauczyciele Aleksandra Surdel, Tomasz Pyka, Jacek Czech, Marian Karliński, Janusz Hajduk oraz uczniowie Adam Bukowiecki IIIa, Dawid Gołyś IIId, Sylwia Konieczny IIIe, Przemysław Jaros II Tis, Bartosz Kokoszka II Tis, rezerwiści Szymon Szwarczyński Ic, Bartosz Błaszczuk IV Tis.
Wszystko to for fun, for run, przeciw zwolnieniom z wfu!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021