Gala Spotkań Teatralnych “bez MASKI”

data: 24/05/2014 || autor: M.Popowska

zamknij
Już po raz VI nasza szkoła przy współpracy z kilkoma instytucjami:

 

organizuje Spotkania Teatralne “bez MASKI”. W tym roku w ciągu dwóch dni (27-28. 05.2014) wystąpi przed nami prawie 40 amatorskich zespołów teatralnych w wielu miast w naszym regionie. Zespoły wyróżnione przez jury wystąpią dla mieszkańców Knurowa oraz odbiorą zasłużone nagrody podczas uroczystej gali w sobotę 31 maja o godzinie 16.30 ( na którą wszystkich miłośników teatru serdecznie zapraszamy).

Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Starosta Gliwicki Pan Michał Nieszporek oraz Prezydent Knurowa Pan Adam Rams.

Patronat medialny sprawują: TVP Katowice, Radio Plus oraz Dziennik Zachodni.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021