zapraszamy do szkoły

data: 20/05/2014 || autor: DG

zamknij

Dni otwarte w obu szkołach ZSIJP ( I Liceum Ogólnokształcące, ul. 1 Maja 21 oraz Technikum nr 1, ul. Szpitalna 25 ) odbędą się w czwartek 22 i piątek 23 maja w godzinach uzgodnionych z gimnazjami lub dla wszystkich od 12.00 do 14.00.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną klas I, ale również niepowtarzalną atmosferą Paderka, warunkami nauki, wyposażeniem pracowni przedmiotowych i obiektów sportowych, nauczycielami, starszymi kolegami i koleżankami, wynikami egzaminów zewnętrznych i wszystkim czego potrzebujecie, żeby upewnić się, że nauka w Knurowie to dobra, mądra decyzja. Możecie zadać wszystkie pytania, zweryfikować zasłyszane opinie, pozbyć obaw przed szkołą średnią, zaciekawić…

Zapraszamy na efektowne pokazy wiedzy w służbie człowieka, prezentowane przez chemików i elektroników współpracującej z naszą szkołą Politechniki Śląskiej

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021