Przyjaźń i przygoda po angielsku

data: 29/09/2014 || autor: ANiebudek

zamknij

Już wkrótce, w dniach 12-19 października b.r. będziemy po raz kolejny gościć w murach naszej szkoły zagranicznych praktykantów, którzy przyjadą, aby zachęcić Was do poznawania kultur swoich krajów oraz…do szlifowania języka angielskiego. W tym semestrze odwiedzą nas Lavinia z Rumunii, Aliaa z Egiptu oraz Pietro z Włoch. Zapraszamy odważnych i otwartych na nowe przyjaźnie ‘paderkowiczów’ do podjęcia wyzwania językowo-kulturowego i przyjęcia pod swój dach Lavinii lub Pietra. Ponieważ jednym z założeń programu wymiany jest jak największa integracja z młodzieżą, oto stoi przed wami wspaniała szansa na egzotyczne lekcje języka angielskiego – i to pod własnym dachem. Dodatkowe informacje i zgłoszenie chęci uczestnictwa – u nauczycieli j.angielskiego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021