magiczny Kraków

data: 21/10/2014 || autor: B.Lezuch

zamknij

… był celem kolejnego wyjazdu grupy przyrodniczo-geograficznej uczniów LO w dniu 18 października 2014.  Biolodzy pożegnali sezon turystyczny, zapoznając się z najstarszą, polską kolekcją botaniczną  w Ogrodzie  Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z zainteresowaniem i ciekawością uczestniczyliśmy również w wystawie interaktywnej nt ” Świat liczb w przyrodzie” organizowanej przez Collegium Maius.

Grupa geograficzna bardzo aktywnie pracowała z mapą poszukując różnych “zabytków” na terenie Starego Miasta. Wspólnie zaszliśmy jaskinią krasową pod Wawelskim Wzgórzem do Jaskini Smoka.

Do następnego wyjazdu…wiosną

Opiekunami wyjazdu była p. Knopp, p. Ratajczak, p. Leżuch.

Wyjazd był organizowany  dla uczestników programu unijnego ” Start…”

 

 

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021