Wrocław na pierwszy weekend października

data: 07/10/2014 || autor: B.Lezuch

zamknij

W miniony weekend grupa biologiczno-geograficzna uczniów Liceum rozpoczęła swoja terenową edukację przyrodniczą wycieczką do Wrocławia.Grupa  biologiczna skierowała swoje zainteresowania w stronę poznania fauny bezkręgowców i kręgowców, zwiedzając Muzeum Przyrodnicze Uniwersytetu Wrocławskiego. Grupa geograficzna poznawała w tym czasie świat skał i minerałów z całego świata w Muzeum Mineralogicznym . Wspólnie popłynęliśmy parostatkiem po Odrze do znanego wszystkim Zoo, z ciekawością poznając życie różnych egzotycznych zwierząt. Uwieńczeniem naszego pobytu we Wrocławiu było obejrzenie pokazu jednej z największych i najbardziej spektakularnych fontann w Europie .

Wyjazd odbył się w ramach programu unijnego Start.

Do następnego wyjazdu ( już za dwa tygodnie…)

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021