I co dalej maturzysto ?

data: 05/03/2015 || autor: B.Lezuch

zamknij

Dla maturzystów nadszedł czas nie tylko intensywnej nauki ale również pytań dotyczących dalszego kierunku kształcenia. Uczniowie klasy III i II o profilu medyczno-przyrodniczym 4 marca 2015 złożyli wizytę w Medycznej Szkole Policealnej  im. Antoniego Cieszyńskiego w Zabrzu. Zapoznali się z profilami  kształcenia medycznego w zawodach: radiolog, protetyk, masażysta, higienistka stomatologii oraz z możliwościami pracy w Polsce i za granicą. W ramach proponowanych zajęć młodzież aktywnie uczestniczyła również w warsztatach nt. ” Diagnostyka a profilaktyka jamy ustnej ” . Celem przybliżenia zawodów medycznych w następnej kolejności mamy zamiar wziąć udział w Dniach Otwartych Śląskiej Akademii Medycznej  w Katowicach.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021