E(x)plory 2016

data: 09/02/2016 || autor: DG

zamknij

Arek Smołka IIId tegoroczny maturzysta – jest uczestnikiem Konkursu Młodych Naukowców E(x)plory, a jego praca naukowa “Wpływ metyloksantyn na intensywność przemian metabolicznych drożdży Sacchromyces Cerevisiaeuzyskała kwalifikację do II etapu regionalnego, który będzie miał miejsce 28 kwietnia 2016 we Wrocławiu.

Arek rozwija swoje naukowe zainteresowania biologia nie tylko pod czujnym merytorycznym okiem p. Bożeny Leżuch, ale również wykonuje swoje prace badawcze na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego pod opieką tutora, dr Jacka Francikowskiego, pracownika naukowego uczelni.

Składamy gratulacje i życzymy dobrego przygotowania do prezentacji pracy!

więcej o samym konkursie tutaj

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021