przeczytajcie

data: 01/04/2016 || autor: DG

zamknij

image1Z dumą i przyjemnością rekomendujemy wszystkim lubiącym swoją małą ojczyznę – czyli nasze miasto bez cyprysów i palm, za to z kopalnią węgla kamiennego i naszym skromnym liceum – debiut literacki absolwenta szkoły 1981 Ziemowita Zakrzewskiego, prywatnie ojca dwojga absolwentów 2004 i 2015, męża naszej polonistki, prof. Beaty Zakrzewskiej, również absolwentki.

Zbiór opowiadań Moja Filmoteka dostarcza przyjemności rozczytywania życiorysu dziejącego się wśród ludzi, zdarzeń i miejsc naszego miasta. Los  bohatera – pomimo wszystko – nieuchronnie wiedzie go do sukcesu. Na kartach książki refleksja, duma, wzruszenie, wesołość, celne pointy, wszystko czego potrzebujecie…

Autorowi gratulujemy! Czytelników zapraszamy do księgarni Merkury  lub księgarni internetowych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021