Amerykański akcent w Paderku

data: 22/09/2016 || autor: ANiebudek

zamknij

Niemalże w przeddzień Dnia Języków Obcych mieliśmy okazję spotkać się z pełnokrwistym native speakerem, który poprowadził lekcje j. angielskiego w 2 i 3 klasach liceum. Gaelen McPartland przebywał wcześniej w Knurowie w ramach obchodów Światowych Dni Młodzieży, kiedy to bardzo zaprzyjaźnił się z goszczącą go knurowską rodziną. W rozmowie wyznaje, że po powrocie do Stanów Zjednoczonych zatęsknił za Polską, a kiedy otrzymał zaproszenie na pewną rodzinną uroczystość, postanowił ponownie zawitać w naszym kraju. Życzymy Gaelenowi i odwiedzanej przez niego rodzinie wielu pięknych chwil spędzonych razem.
Dziękujemy Michalinie Gwiżdż(3b) za pomysł i zaproszenie gościa do Paderka, a wszystkim uczestnikom rozmów za zaangażowane posługiwanie się językiem angielskim.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021