czas śląskich maturzystów

data: 19/09/2016 || autor: B.Lezuch

zamknij

Jak przygotować się do matury? Który kierunek studiów daje  najlepsze perspektywy na rynku pracy ?….Odpowiedzi na te i  wiele innych pytań otrzymali tegoroczni maturzyści  naszego Liceum i Technikum,  uczestnicząc w Śląskim Salonie Maturzystów organizowanym na Politechnice Śląskiej w Gliwicach ( 16 września 2016 ). Uczniowie mogli również skorzystać z merytorycznych porad ekspertów OKE, przedstawicieli Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego.

A od egzaminu maturalnego dzieli zdających tylko 8 miesięcy, a może 8 miesięcy? Warto ten okres wykorzystać aby praca maturzysty zakończyła się sukcesem !!!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021