Schola Cantorum i …pani od muzyki

data: 26/09/2016 || autor: DG

zamknij

W miniony piątek pierwszoklasiści oklaskiwali – adresowany szczególnie do nowych uczniów Paderka – niezwykle sympatyczny koncert Chóru Mieszanego Schola Cantorum, którego tradycja sięga już niemal 50 lat i jest wielką chlubą naszej szkoły.

Chórzyści zaprezentowali swój różnorodny repertuar, zasady przynależności do unikalnego w skali kraju zespołu, częstotliwość prób i koncertów, potrzebne predyspozycje i uzdolnienia osobiste – ale także fantastyczną atmosferę, jaka buduje się w zespole, przyjaźnie, które trwają przez lata, świetny pomysł na styl życia i oryginalne hobby.

Po Maestro Jerzym Pogockim batutę dyrygenta od 10 lat trzyma p. Kamilla Pająk: zdolny muzyk, ale i kompetentny wychowawca młodzieży.

Aktualnie Pani Dyrygent rozpoczęła przesłuchania kwalifikujące do zespołu, co polecamy uwadze Waszej i Waszych Rodziców…

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021