Szkolna Ekspedycja Pilchowice – Chiny przez Knurów

data: 06/01/2017 || autor: Dawid Szymała

zamknij

7-go stycznia rusza dwunasta odsłona projektu Szkolna Ekspedycja. Jedenastka uczniów pilchowickiego gimnazjum oraz jedna uczennica Zespołu Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie uczęszczająca do klasy o profilu turystycznym wyruszają na ekspedycję do Chin.

Nasz Skład:

I klasa turystyczna w Pilchowicach: Kacper Imiołek (I ekspedycja),

II klasa turystyczna w Pilchowicach: Monika Kruczyńska (I ekspedycja), Oliwia Wladarz (II ekspedycja), Maja Poszwa (II ekspedycja), Aleksandra Malanowska (III ekspedycja),

III klasa turystyczna w Pilchowicach: Karolina Markiewicz (I ekspedycja), Marcin Markiewicz (II ekspedycja), Łukasz Wilk (II ekspedycja), Marta Garcorz (III ekspedycja)

III klasa w Pilchowicach: Magdalena Hrynyszyn (V ekspedycja), Bartłomiej Kurtycz (II ekspedycja).

I klasa turystyczna w Knurowie: Annika Geitz (I ekspedycja).

Opiekunem po raz piąty jest pan Krzysztof Krztoń  a kierownikiem wyprawy jest Adam Ziaja.

Młodzieżowym kierownikiem wyprawy po raz pierwszy będzie mężczyzna – Marcin Markiewicz.

 Odprawa przed ekspedycją tradycyjnie już odbyła się w pilchowickim Zespole Szkół 4 stycznia o godzinie 17:00. Podczas spotkania został przedstawiony zarys wyprawy, ogłoszony został główny cel, rodzice podpisali stosowne dokumenty a młodzież zaprezentowała się w ekspedycyjnej odzieży. Zostali także przedstawieni organizatorzy oraz partnerzy projektu:

Już po raz trzeci organizatorami zostali wspólnie Zespół Szkół w Pilchowicach oraz Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie. Wszystko to dzięki porozumieniu podpisanemu w 2015 roku pomiędzy dyrektorami obu placówek w zakresie propagowania turystyki wśród młodzieży powiatu gliwickiego.

Patronat honorowy objęła Gmina Pilchowice i Starostwo Powiatowe w Gliwicach.

 

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021