Patrycja Ziarnik FINALISTKĄ XII Olimpiady Przedsiębiorczości

data: 06/03/2017 || autor: DG

zamknij

Patrycja Ziarnik (IV Tet Technikum nr 1) w naszym Zespole Szkół zakwalifikowała się do etapu centralnego XII Olimpiady Przedsiębiorczości i tym samym uzyskała tytuł i uprawnienia Finalistki olimpiady przedmiotowej, ułatwiające wstęp na wyższe uczelnie.

Eliminacje okręgowe odbyły się w dniu 2 marca 2017 r. w pięciu uczelniach ekonomicznych: Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Patrycja zajęła 8. miejsce w okręgu katowickim: http://www.olimpiada.edu.pl/files/wyniki/OP12/OP12_Wyniki_zawodow_okregowych_KATOWICE.pdf

Opiekunem merytorycznym i organizacyjnym Patrycji w zmaganiach olimpijskich jest nauczyciel przedsiębiorczości, prof. Marzena Kolenda.

Patrycja po raz drugi sięga po olimpijski tytuł. Przypominamy, że jest już ubiegłoroczną finalistką Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich oraz stypendystką Prezes Rady Ministrów, a także stypendystką Prezydenta Miasta Knurowa. Wielką dumą i  satysfakcją całej społeczności szkolnej jest ponowne potwierdzenie wspaniałej formy, zdolności, determinacji i pracowitości naszej uczennicy, imponująca wiedza ekonomiczna i biznesowa, jasno określony kierunek rozwoju osobistego. A przy tym Patrycja jest osobą ujmująco skromną.

Patrycji składamy gratulacje i wspieramy w przygotowaniach do zawodów centralnych, które zostaną rozegrane 6 kwietnia 2017 w Warszawie.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021