po indeks uczelni medycznej…

data: 07/06/2017 || autor: B.Lezuch

zamknij

Wszystkim uczniom zainteresowanym kontynuowaniem nauki  na kierunkach medycznych,   przypominamy że trwa elektroniczna rekrutacja do udziału w programie Uniwersytet Licealisty pod patronatem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z którym nasza szkoła ma podpisaną umowę o współpracy naukowej i dydaktycznej.

Ty też możesz wziąć udział w fascynujących zajęciach z anatomii, fizjologii czy biochemii prowadzonych w murach uczelni medycznej !!! zajrzyj na stronę http://www.sum.edu.pl/kandydat/uniwersytet-licealisty

Wszelkich informacji dotyczących programu udziela opiekun pani wicedyrektor Bożena Leżuch.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021