Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

data: 30/11/2017 || autor: DG

zamknij

13 grudnia 2017 odbędą się w szkole wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. I Liceum Ogólnokształcące, stanowiące Okręg I – obsadzi 2 mandaty radnych; identycznie jak Technikum nr 1, stanowiące Okręg II – również 2 mandaty.

Kandydat musi wykazać się poparciem 20 osób, zgodą rodziców (jeśli jest niepełnoletni) oraz ważną legitymacją szkolną. Wszystkich aktywnych, mających potrzebę działania na rzecz młodzieży naszego miasta zachęcamy do podjęcia wyzwania!

Wybory organizują i wspomagają opiekunki samorządu: pani Marzena Krasoń-Kapłanek oraz p. Iwona Szczygieł

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021